<< atgal į sąrašą

Operatorius (-ė)

Gamyba/Pramonė Vilnius DARBO APRAŠYMAS

Pradedame naujo produkto gamybą (kartoninė pakuotė) ir ieškome įrenginių operatorių;
Operatorius turėtų paruošti reikiamą žaliavų ir ruošinių kiekį produkto pagaminimui;
Užtikrinti įrenginio sklandų darbą, laiku identifikuoti ir pašalinti smulkius gedimus;
Produkto kokybės patikrinimas vadovaujantis instrukcija;
Įrenginio valymas ir paruošimas naujo produkto gaminimui.

REIKALAVIMAI
Bent 1 m. darbo patirtis gamybinėje įmonėje;
Gebėti prižiūrėti ir užtikrinti įrenginio darbą, pašalinti minimalius gedimus;
Anglų kalbos žinios – mokymams, bendravimui su įrenginių gamintojais;
Pareigingumas, kruopštumas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
Galėjimas dirbti pamainomis;
Galimybė vykti į komandiruotes mokymams.

MES JUMS SIŪLOME
Darbą perspektyvioje augančioje kompanijoje;
Dalyvavimas naujame projekte;
Geras darbo sąlygas;
Įdomų ir atsakingą darbą su naujais įrengimais.

Papildoma informacija
Darbo vieta: netoli Grigiškių (prie autostrados Vilnius-Kaunas) Trakų raj. Maišinės k. Darbuotojus vežame į darbą ir į namus įmonės transportu nuo Stoties, Spaudos rūmų, Grigiškių.

1000 €