<< atgal į sąrašą

Internetinės parduotuvės administratorė (-ius)

Administravimas Vilnius Ieškome komandos pastiprinimo!
Ieškome internetinės parduotuvės administratorės (-iaus).

Darbo pobūdis:
•Klientų konsultavimas ir informacijos suteikimas el. paštu ir telefonu;
•Užsakymų valdymas el. svetainėje: užsakymų fiksavimas, užsakymų formavimas, užsakymų perdavimas sandėlio komandai bei užsakymų perdavimas klientams;
•Prekių asortimento atnaujinimas, informacijos valdymas ir stebėsena el. svetainėje;
•Naujų prekių sukėlimas į el. parduotuvę;
•Siuntų užsakymas, kuravimas ir sekimas;
•Glaudus darbas su įmonės buhalterija bei kitais darbuotojais, užtikrinant mūsų klientams geriausią patirtį.

Reikalavimai:
•Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas;
•Tokio ar panašaus darbo patirtis - privalumas;
•Puikios lietuvių kalbos žinios (raštu, žodžiu), rusų bei anglų kalbų žinios;
•Profesinės etikos išmanymas;
•Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
•Dokumentų rengimo taisyklių išmanymas;
•Atsakingumas, organizuotumas, paslaugumas, ryžtingumas, iniciatyvumas.

Ką mes siūlome:
•Stabilią įmonę su ilgamete patirtimi rinkoje;
•Profesionalų komandą;
•Patogias darbo sąlygas Vilniaus mieste;
•Profesinius mokymus;
•Motyvuojantį atlyginimą: nuo 2000 EUR (brutto).

Darbo vieta: Vilnius.
Prėmimas į darbą: iškart atrinkus kandidatą.
2000 €